Přijímací testy na SŠ nanečisto a zdarma. 

Vážení rodiče žáků 9.tříd,

Opět nabízíme možnost vyzkoušet si zdarma přijímací zkoušky na SŠ nanečisto v rámci Zkoušek na zkoušku pořádaných MČ Praha 7. Děti si mohou vyzkoušet v neznámém prostředí atmosféru přijímacího řízení a otestovat si své znalosti.

Zkoušky na zkoušku nabízíme v pěti termínech mezi 11. – 15.3. od 14:30 do 17:00 v zastupitelském sále Radnice MČ Praha 7, U Průhonu 38. Děti si s sebou vezmou pero nebo propisku (ne gumovací), rýsovací potřeby a tužku. Prosíme, aby děti přišly o 10 minut dříve. 

Přihlášení je možné nejpozději do pátku 1.3. do 12:00 prostřednictvím přihlašovacího formuláře

Zkoušky na zkoušku v Praze 7 (11. 3. – 15. 3. 2024) (google.com)

Prosím, v přihlašovacím formuláři uveďte, zda má Vaše dítě přiznané podpůrné opatření, ze kterého vyplývá nárok na navýšení časového limitu. Uveďte, zda je Vaše dítě držitelem dočasné ochrany.

Testy budou předány škole, kam dítě dochází a kde bude také test vyhodnocen. O termínu vyhodnocení bude rodiče informovat škola, která také předá výsledky.

Kapacita je omezena, v případě naplnění termínu bude přihlašování na něj ukončeno.  

Přejeme Vašim dětem mnoho úspěchů v přijímacích zkouškách!