KONTAKTY

Ředitel

Jan Rychtrrychtr@zstgm7.cz
M: 732 401 198
T: 211 153 083

Statutární zástupce ředitele

Iva Piherová Rubinsteinová (pedagogický proces)piherova@zstgm7.cz
M: 605 270 733
T: 211 153 086

Zástupce ředitele

Michaela Štípková (provoz)stipkova@zstgm7.cz
M: 737 484 682
T: 211 153 086

Kancelář školy

Kateřina Soukupová - Hospodářka školyhospodarka@zstgm7.cz
M: 724 049 223
T: 211 153 082
Michal Urban - Administrativní pracovníkurban@zstgm7.cz
T: 211 153 082
M: 603 486 923

Učitelé 1. stupně

Přípravná třída: Kateřina Letfusováletfusova@zstgm7.cz
1.A: Lubor Vinickývinicky@zstgm7.cz
1.B: Miroslava Garbaczewskigarbaczewski@zstgm7.cz
1.C: Kateřina Ducháčkováduchackova@zstgm7.cz
2.A: Barbora Babejovábabejova@zstgm7.cz
2.B: Ivana Horákováhorakova@zstgm7.cz
2.C: Eva Patočkovápatockova@zstgm7.cz
3.A: Božena Vinickávinicka@zstgm7.cz
3.B: Zuzana Kysilkovákysilkova@zstgm7.cz
3.C: Anna Čítkovácitkova@zstgm7.cz
4.A: Natálie Vicencovávicencova@zstgm7.cz
4.B: Filip Seethalerseethaler@zstgm7.cz
4.C: Magdaléna Poštovápostova@zstgm7.cz
5.A: Kateřina Kroovákroova@zstgm7.cz
5.B: Andrea Špitálskáspitalska@zstgm7.cz
Eliška Němejcovánemejcova@zstgm7.cz

Učitelé 2. stupně

6.A: Jakub Klucký
ZTU: Vojtěch Kreuz
klucky@zstgm7.cz
kreuz@zstgm7.cz
6.B: Sára Košťáková
ZTU: Petra Kovářová
kostakova@zstgm7.cz
kovarova@zstgm7.cz
7.A: Barbora Nováková
ZTU: Sára Stehlíková
novakova@zstgm7.cz
stehlikova@zstgm7.cz
7.B: Klára Soukupová
ZTU: Lenka Husová
soukupova@zstgm7.cz
husova@zstgm7.cz
8.A: Anna Stejskalová
ZTU: Veronika Louvel
stejskalova@zstgm7.cz
louvel@zstgm7.cz
8.B: Žaneta Palčeková
ZTU: Marie Marečková
palcekova@zstgm7.cz
mareckova@zstgm7.cz
9.A: Martin Faměra
ZTU: Sára Nejedlá
famera@zstgm7.cz
nejedla@zstgm7.cz
Jáchym Glasglas@zstgm7.cz
Nina Oliberiusová oliberiusova@zstgm7.cz
Žaneta Vostárková vostarkova@zstgm7.cz

Rodilý mluvčí

Daniel Youngyoung@zstgm7.cz
Kyle Morleymorley@zstgm7.cz

Výchovný poradce a speciální pedagog

Petra Bradáčovábradacova@zstgm7.cz

Asistenti pedagoga

Eva Dunkovádunkova@zstgm7.cz
Lucie Červovácervova@zstgm7.cz
Miroslava Vrlová
vrlova@zstgm7.cz
Marie Pilátovápilatova@zstgm7.cz
Tatiana Šandorovásandorova@zstgm7.cz
Iveta Kacetlovákacetlova@zstgm7.cz
Marina Kokhnokokhno@zstgm7.cz
Sabina Šandorovásandorova.sabina@zstgm7.cz

Školník

Petr Svobodaskolnik@zstgm7.cz
M: 608 462 731

Vedoucí školní družiny

Ivana Tesařovátesarova@zstgm7.cz
T: 733 721 277

Vychovatelky

Alena Rozanskirozanski@zstgm7.cz
Ingrid Stroinovástroinova@zstgm7.cz
Ilona Ctiborovásemradova@zstgm7.cz
Michaela Hafinechafinec@zstgm7.cz
Petra Pražskáprazska@zstgm7.cz
Hana Majorovámajorova@zstgm7.cz
Jana Plškováplskova@zstgm7.cz
Kristina Mihalovamihalova@zstgm7.cz
Eva Radilováradilova@zstgm7.cz

Školní psycholog

Jan Dobešdobes@zstgm7.cz

Vedoucí školní jídelny

Jitka Holešová holesova@zstgm7.cz
M: 731 417 323

Vedoucí kuchařka

Kateřina Vobořilová

Kuchařky + pomocná síla

Hana Malá, Markéta Kopecká, Iveta Štullerová
 

Vrátné

Jaroslava Hodková hodkova@zstgm7.cz

Pověřenec GDPR

Ing. Václav Jakoubek, metodik a pověřenec (DPO)poverenec@trestech.cz
T: 725 732 424

Webové stránky

Tomáš Mervart web@zstgm7.cz

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo nám. 34

Ortenovo nám. 1275/34

170 00 Praha 7 – Holešovice

IČO: 62931016

Dat. schránka: c3bmcup

Číslo účtu školy: 51-2488450257/0100