KONTAKTY

Ředitel

Jan Rychtrrychtr@zstgm7.cz
M: 732 401 198
T: 211 153 083

Statutární zástupce ředitele (4. - 9. třída)

Anna Stejskalovástejskalova@zstgm7.cz
M: 724 521 471
T: 211 153 086

Zástupce ředitele (PT - 3. třída)

Zuzana Kysilkovákysilkova@zstgm7.cz
M: 732 180 182
T: 211 153 086

Kancelář školy - provozní doba: Po - Čt: 7 - 16h, Pá: 7 - 13:30h, Pokladna - denně 7:30 - 13:30h

Kateřina Soukupováhospodarka@zstgm7.cz
M: 724 049 223
T: 211 153 082
Michal Urban - Administrativní pracovníkurban@zstgm7.cz
T: 211 153 082
M: 603 486 923
Monika Kverková - hlavní účetníkverkova@zstgm7.cz

Školní poradenské pracoviště

školní psycholog: Jan Dobešdobes@zstgm7.cz
speciální pedagog: Ida Lakomálakoma@zstgm7.cz
výchovný poradce: Kateřina Ducháčkováduchackova@zstgm7.cz
metodik prevence: Sára Košťáková
kostakova@zstgm7.cz
sociální pedagog: Martina Sazkovásazkova@zstgm7.cz
M: 737 484 682

Učitelé 1. stupně

Přípravná třída: Kateřina Letfusováletfusova@zstgm7.cz
1.A: Lubor Vinickývinicky@zstgm7.cz
1.B: Tereza Lutonskálutonska@zstgm7.cz
1.C: Kristýna Šestákovásestakova@zstgm7.cz
2.A: Michaela Piňosová pinosova@zstgm7.cz
2.B: Miroslava Garbaczewskigarbaczewski@zstgm7.cz
2.C: Kateřina Ducháčkováduchackova@zstgm7.cz
3.A: Barbora Babejovábabejova@zstgm7.cz
3.B: Ivana Horákováhorakova@zstgm7.cz
3.C: Eva Patočkovápatockova@zstgm7.cz
4.A: Božena Vinickávinicka@zstgm7.cz
4.B: Kateřina Kroovákroova@zstgm7.cz
4.C: Andrea Špitálskáspitalska@zstgm7.cz
5.A: Natálie Vicencovávicencova@zstgm7.cz
5.B: Filip Seethalerseethaler@zstgm7.cz
5.C: Magdaléna Poštovápostova@zstgm7.cz

Učitelé 2. stupně

6.A: Sára Nejedlá
ZTU: Matěj Skopec
nejedla@zstgm7.cz
skopec@zstgm7.cz
6.B: Martin Faměra
ZTU: Lucie Dobiášová
famera@zstgm7.cz
dobiasova@zstgm7.cz
7.A: Lenka Husová
ZTU: Dagmar Lukešová
husova@zstgm7.cz
lukesova@zstgm7.cz
7.B: Sára Košťáková
ZTU: Petra Kovářová
kostakova@zstgm7.cz
kovarova@zstgm7.cz
8.A: Barbora Nováková
ZTU: Sára Stehlíková
novakova@zstgm7.cz
stehlikova@zstgm7.cz
8.B: Klára Soukupová
ZTU: Vojtěch Kreuz
soukupova@zstgm7.cz
kreuz@zstgm7.cz
9.A: Anna Stejskalová
ZTU: Veronika Louvel
stejskalova@zstgm7.cz
louvel@zstgm7.cz
9.B: Žaneta Palčeková
ZTU: Marie Marečková
palcekova@zstgm7.cz
mareckova@zstgm7.cz
Jáchym Glas – ICT glas@zstgm7.cz

Netřídní učitelé

Eliška Domorádová, Jáchym Hájek, Zuzana Snopková, Veronika Šiková, Adam Zajíček

Rodilí mluvčí (AJ)

Spencer Follettfollett@zstgm7.cz
Kyle Morleymorley@zstgm7.cz

Asistenti pedagoga

Eva Dunkovádunkova@zstgm7.cz
Miroslava Vrlová
vrlova@zstgm7.cz
Marie Pilátovápilatova@zstgm7.cz
Tatiana Šandorovásandorova@zstgm7.cz
Iveta Kacetlovákacetlova@zstgm7.cz
Marina Kokhnokokhno@zstgm7.cz
Olha Hulanhulan@zstgm7.cz
Sabina Šandorovásandorova.sabina@zstgm7.cz
Evgeniia Malyginamalygina@zstgm7.cz
Oksana Khrystonkokhrystonko@zstgm7.cz
Ludmila Riabkoriabko@zstgm7.cz
Lucie Šedinovásedinova@zstgm7.cz
Vojtěch Peckapecka@zstgm7.cz

Školník

Petr Svobodaskolnik@zstgm7.cz
M: 608 462 731

Vedoucí školní družiny

Ivana Tesařovátesarova@zstgm7.cz
T: 733 721 277

Vychovatelky

Alena Rozanskirozanski@zstgm7.cz
Ingrid Stroinovástroinova@zstgm7.cz
Michaela Hafinechafinec@zstgm7.cz
Petra Pražskáprazska@zstgm7.cz
Miluše Mokrejšovámokrejsova@zstgm7.cz
Jana Plškováplskova@zstgm7.cz
Kristina Mihalovamihalova@zstgm7.cz
Eva Radilováradilova@zstgm7.cz
Adéla Markovámarkova@zstgm7.cz

Vedoucí školní jídelny

Jitka Holešová holesova@zstgm7.cz
M: 731 417 323

Vedoucí kuchařka

Kateřina Vobořilová

Kuchařky + pomocná síla

Hana Malá, Markéta Kopecká, Irena Dzoba, Terezie Svoradová
 

Vrátné

Jaroslava Hodkováhodkova@zstgm7.cz
Blanka Brožovábrozova@zstgm7.cz

Pověřenec GDPR

Ing. Václav Jakoubek, metodik a pověřenec (DPO)poverenec@trestech.cz
T: 725 732 424

Webové stránky

Tomáš Mervart web@zstgm7.cz

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo nám. 34

Ortenovo nám. 1275/34

170 00 Praha 7 – Holešovice

IČO: 62931016

Dat. schránka: c3bmcup

Číslo účtu školy: 51-2488450257/0100