KONTAKTY

Ředitel

Jan Rychtrrychtr@zstgm7.cz

M: 732 401 198

Zástupce ředitele školy a výchovný poradce

Josef Gajoš gajos@zstgm7.cz
T: 220 808 543
M: 739 709 790

Kancelář školy

Hana Horáková - Hospodářka školyhospodarka@zstgm7.cz
T: 266 710 262
M: 607 720 579
Michal Urban - Administrativní pracovníkurban@zstgm7.cz
T: 266 710 262
M: 603 486 923

Učitelé 1. stupně

Miroslava Garbaczewskigarbaczewski@zstgm7.cz
Ivana Horáková horakova@zstgm7.cz
Kateřina Husarováhusarova@zstgm7.cz
Eva Nývltová nyvltova@zstgm7.cz
Ľubica Oršulováorsulova@zstgm7.cz
Eva Patočková patockova@zstgm7.cz
Jana Rackovárackova@zstgm7.cz
Božena Vinickávinicka@zstgm7.cz
Lubor Vinickývinicky@zstgm7.cz

Učitelé 2. stupně

Denisa Herodesová herodesova@zstgm7.cz
Sára Košťákovákostakova@zstgm7.cz
Iva Piherová Rubinsteinovápiherova@zstgm7.cz
Klára Soukupovásoukupova@zstgm7.cz
Veronika Šímová (Bursová)simova@zstgm7.cz
Lukáš Valentavalenta@zstgm7.cz

Rodilý mluvčí

Samuel Baxter Whittenwhitten@zstgm7.cz

Asistentky

Petra Bradáčovábradacova@zstgm7.cz
Tatiana Šandorová sandorova@zstgm7.cz

Školník

Petr Svobodaskolnik@zstgm7.cz
M: 607 720 551

Vedoucí školní družiny

Ivana Tesařovátesarova@zstgm7.cz
T: 733 721 277

Vychovatelky

Kateřina Hricováhricova@zstgm7.cz
Kateřina Kovářovákovarova@zstgm7.cz
Hana Majorovámajorova@zstgm7.cz
Eva Radilováradilova@zstgm7.cz

Vedoucí školní jídelny

Marta Matouškovámatouskova@zstgm7.cz
T: 220 802 812
M: 607 720 578

Vedoucí kuchařka

Kateřina Vobořilová

Kuchařky

Denisa Prošková, Hana Malá, Hana Kučeříková, Monika Busová
 

Vrátné

Jaroslava Hodková

Webové stránky

Tomáš Mervart web@zstgm7.cz

 

 Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo nám. 34

 

Ortenovo nám. 1275/34

170 00 Praha 7 – Holešovice

IČO: 62931016

Dat. schránka: c3bmcup

Číslo účtu školy: 51-2488450257/0100