KONTAKTY

Ředitel

Jan Rychtrrychtr@zstgm7.cz
M: 732 401 198
T: 211 153 083

Zástupce ředitele školy

Iva Piherová Rubinsteinovápiherova@zstgm7.cz
M: 605 270 733
T: 211 153 086

Kancelář školy

Kateřina Soukupová - Hospodářka školyhospodarka@zstgm7.cz
M: 724 049 223
T: 211 153 082
Michal Urban - Administrativní pracovníkurban@zstgm7.cz
T: 211 153 082
M: 603 486 923

Učitelé 1. stupně

Přípravná třída A: Kateřina Letfusováletfusova@zstgm7.cz
Přípravná třída B: Jana Plškováplskova@zstgm7.cz
1.A: Barbora Babejová babejova@zstgm7.cz
1.B: Ivana Horáková horakova@zstgm7.cz
1.C: Eva Patočková patockova@zstgm7.cz
2.A: Božena Vinická vinicka@zstgm7.cz
2.B: Zuzana Kysilková kysilkova@zstgm7.cz
2.C: Anna Čítková citkova@zstgm7.cz
3.A: Lubor Vinickývinicky@zstgm7.cz
3.B: Miroslava Garbaczewski garbaczewski@zstgm7.cz
3.C: Magdaléna Poštovápostova@zstgm7.cz
4.A: Tereza Komárkovákundratova@zstgm7.cz
4.B: Andrea Špitálskáspitalska@zstgm7.cz
5.A: Filip Seethaler seethaler@zstgm7.cz
5.B: Marie Ančerlováancerlova@zstgm7.cz

Učitelé 2. stupně

6.A: Barbora Novákovánovakova@zstgm7.cz
6.B: Klára Soukupovásoukupova@zstgm7.cz
7.A: Anna Stejskalovástejskalova@zstgm7.cz
7.B: Veronika Šímovásimova@zstgm7.cz
8.A: Denisa Herodesová herodesova@zstgm7.cz
9.A: Iva Piherová Rubinsteinovápiherova@zstgm7.cz
Jáchym Glasglas@zstgm7.cz
Sára Košťákovákostakova@zstgm7.cz
Nina Oliberiusová oliberiusova@zstgm7.cz
Sára Stehlíková stehlikova@zstgm7.cz
Lenka Husová husova@zstgm7.cz
Marie Marečkovámareckova@zstgm7.cz
Žaneta Palčekovápalcekova@zstgm7.cz

Anglický rodilý mluvčí

Daniel Youngyoung@zstgm7.cz

Výchovný poradce a speciální pedagog

Petra Bradáčovábradacova@zstgm7.cz

Asistenti pedagoga

Martin Faměra famera@zstgm7.cz
Žaneta Vostárková vostarkova@zstgm7.cz
Eva Dunkovádunkova@zstgm7.cz
Marie Pilátovápilatova@zstgm7.cz
Tatiana Šandorová sandorova@zstgm7.cz
Iveta Kacetlová kacetlova@zstgm7.cz
Marina Kokhno kokhno@zstgm7.cz

Školník

Petr Svobodaskolnik@zstgm7.cz
M: 608 462 731

Vedoucí školní družiny

Ivana Tesařovátesarova@zstgm7.cz
T: 733 721 277

Vychovatelky

Kateřina Hricováhricova@zstgm7.cz
Ingrid Stroinová stroinova@zstgm7.cz
Ilona Semrádová semradova@zstgm7.cz
Michaela Hafinec hafinec@zstgm7.cz
Kateřina Marková markova@zstgm7.cz
Hana Majorovámajorova@zstgm7.cz
Eva Radilováradilova@zstgm7.cz

Školní psycholog

Jan Dobešdobes@zstgm7.cz

Vedoucí školní jídelny

Jitka Holešová holesova@zstgm7.cz
T: 220 802 812
M: 731 417 323

Vedoucí kuchařka

Kateřina Vobořilová

Kuchařky

Hana Malá, Markéta Kopecká, Markéta Nováková, Iveta Štullerová
 

Vrátné

Jaroslava Hodková hodkova@zstgm7.cz

Pověřenec GDPR

Ing. Václav Jakoubek, metodik a pověřenec (DPO)poverenec@trestech.cz
T: 725 732 424

Projektový manažer

RNDr. Josef Gajošgajos@zstgm7.cz
M: 739 709 790

Webové stránky

Tomáš Mervart web@zstgm7.cz

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo nám. 34

Ortenovo nám. 1275/34

170 00 Praha 7 – Holešovice

IČO: 62931016

Dat. schránka: c3bmcup

Číslo účtu školy: 51-2488450257/0100