KONTAKTY

Ředitel

Jan Rychtrrychtr@zstgm7.cz
T: 220 806 074
M: 732 401 198

Zástupce ředitele školy a výchovný poradce

Josef Gajoš gajos@zstgm7.cz
T: 220 808 543
M: 739 709 790

Kancelář školy

Hana Horáková - Hospodářka školyhospodarka@zstgm7.cz
T: 266 710 262
M: 607 720 579
Michal Urban - Administrativní pracovníkurban@zstgm7.cz
T: 266 710 262
M: 603 486 923

Učitelé 1. stupně

Připravná třída: Zuzana Kysilkovákysilkova@zstgm7.cz
1.A: Lubor Vinickývinicky@zstgm7.cz
1.B: Miroslava Garbaczewskigarbaczewski@zstgm7.cz
1.C: Magdaléna Poštovápostova@zstgm7.cz
2.A: Eva Nývltová nyvltova@zstgm7.cz
2.B: Eva Patočková patockova@zstgm7.cz
3.A: Božena Vinickávinicka@zstgm7.cz
3.B: Kateřina Husarováhusarova@zstgm7.cz
4.A: Ivana Horáková horakova@zstgm7.cz
4.B: Barbora Babejovábabejova@zstgm7.cz
5.A: Tereza Kundrátovákundratova@zstgm7.cz
5.B: Filip Seethalerseethaler@zstgm7.cz

Učitelé 2. stupně

6.A: Denisa Herodesová herodesova@zstgm7.cz
7.A: Iva Rubinsteinová Piherovápiherova@zstgm7.cz
8.A: Klára Soukupovásoukupova@zstgm7.cz
9.A: Veronika Šímovásimova@zstgm7.cz
Lukáš Valentavalenta@zstgm7.cz
Sára Košťákovákostakova@zstgm7.cz

Anglický rodilý mluvčí

Daniel Youngyoung@zstgm7.cz

Asistenti pedagoga

Petra Bradáčovábradacova@zstgm7.cz
Eva Dunkovádunkova@zstgm7.cz
Marie Pilátovápilatova@zstgm7.cz
Tatiana Šandorová sandorova@zstgm7.cz

Školník

Petr Svobodaskolnik@zstgm7.cz
M: 608 462 731

Vedoucí školní družiny

Ivana Tesařovátesarova@zstgm7.cz
T: 733 721 277

Vychovatelky

Kateřina Hricováhricova@zstgm7.cz
Lenka Jemelkovájemelkova@zstgm7.cz
Kateřina Kovářovákovarova@zstgm7.cz
Hana Majorovámajorova@zstgm7.cz
Eva Radilováradilova@zstgm7.cz

Anglická družina

Gabriela Doudovádoudova@zstgm7.cz
M: 736 770 418

Školní psycholog

Jan Dobešdobes@zstgm7.cz

Vedoucí školní jídelny

Jitka Holešová holesova@zstgm7.cz
T: 220 802 812
M: 731 417 323

Vedoucí kuchařka

Kateřina Vobořilová

Kuchařky

Hana Malá, Markéta Kopecká, Monika Busová
 

Vrátné

Jaroslava Hodková

Webové stránky

Tomáš Mervart web@zstgm7.cz

 

 Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo nám. 34

 

Ortenovo nám. 1275/34

170 00 Praha 7 – Holešovice

IČO: 62931016

Dat. schránka: c3bmcup

Číslo účtu školy: 51-2488450257/0100