ASK Denisy Herodesové – úspěchy

Dne 1. března 2024 byl sportovní klub Denisy Herodesové oceněn na společenské akci Galafit jako Skokan roku 2023. Klub se za poslední rok výsledkově neskutečně posunul a tím se právě dostal mezi 25. nejlepších klubů aerobiku a fitness v České Republice v rámci Topten pod záštitou Českého svazu aerobiku Fisaf.cz. Ocenění vzniklo díky úžasné spolupráci dětí, trenéru a rodičů. Záznam ze slavnostního večera, také medailonek našeho klubu, můžete zpětně shlédnout zdehttps://www.ceskatelevize.cz/porady/10162155147-gymnastika-a-sportovni-aerobik/224471291102003/.

V klubu se děti věnují prvotně tréninkům sportovní přípravky, kde se zaměřujeme na všestrannost, zajištění bezpečného prostředí na trénincích a zažití úspěchu v rámci vystoupení, které i tyto děti mají možnost zažít. Prioritou je radost z pohybu, pravidla fair play a podpora dětí v přirozeném pohybu jako takovém. Proto se s Vámi podělíme i o takovýto úspěch.

Druhotně se věnujeme dětem, které si vyberou specializaci na gymnastický sport, tj. aerobik a fitness. V tomto směru i tyto děti mají již mnoho úspěchů v celorepublikovém působení. V rámci všech soutěží se již letos účastníme závodů 2. výkonnostní třídy, což je 2. nejvyšší soutěž vůbec.

Cílem a vizí celého klubu je zdravá a šťastná parta dětí, která se pravidelně hýbe! Úspěchy jsou již třešničkou na dortu za odvedenou práci všech, kteří jsou součástí.