Sdílení

4. a 9. oddělení ŠD navštívilo ZŠ Trojská. Děti nám nejprve ukázaly školu a poté si pro nás připravily divadelní představení Na smetišti.

Moc děkujeme za milé přijetí, krásné představení i společně strávené odpoledne.