4. a 9. oddělení ŠD navštívilo ZŠ Trojská. Děti nám nejprve ukázaly školu a poté si pro nás připravily divadelní představení Na smetišti.
Moc děkujeme za milé přijetí, krásné představení i společně strávené odpoledne.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.