V únoru přinášíme nové tituly plné magie, záhad, moderní technologie i historie.
V dobrodružném fantasy příběhu Petra Kopla, Morgavsa a Morgana – Živelné měňavice, se musí dvě čarodějky postavit magickým silám i vlastním osudům.
Komiksový příběh Amulet 5 – Elfí princ autora Kazua Kibuishiho zve čtenáře
ke sledování Emily a jejích přátel při nebezpečné cestě za záchranou světa Alledie.
Humorná knížka Evy Papouškové Kosprd a telecí vypráví o zvláštním klukovi a jeho ještě zvláštnějších rodinných i školních zážitcích.
Vtipný příběh ze současnosti Pokrok nezastavíš, čéče! od Milady Rezkové ukazuje,
jak moderní technologie mění každodenní život i vztahy.
Historický příběh Stín železné opony oblíbeného autora Petra Huga Šlika nám přibližuje život a napětí v době rozdělené Evropy během studené války.
V napínavém fantasy příběhu Bohové Olympu autora Ricka Riordana, inspirovaném řeckou mytologií, bojují polobozi o záchranu světa před zkázou.
O městě, kde se za zdánlivě obyčejnou zubařkou skrývá děsivé tajemství, se dočteme v temně humorném příběhu Davida Walliamse Ďábelská zubařka.
A na konec nabídneme novou sérii napínavých akčních příběhů od autorů bestsellerových Fotbaláků Ztraceni v čase, která vypráví o dětech, které se nečekaně ocitnou v minulosti a hledají cestu zpět.
Přejeme hezké čtení!
