Veronika Louvel

Jmenuji se Veronika Louvel a ve škole vyučuji výtvarnou výchovu, francouzský a německý jazyk.  Vystudovala jsem PedF na Univerzitě v Hradci Králové. V rámci různých stáží jsem žila v Německu a Rakousku. Ve Francii jsem nikdy dlouhodobě nebydlela, ale beru ji jako svůj druhý domov.  

Baví mě u dětí rozvíjet fantazii, kreativitu a udržovat hravost. Snažím se, aby si hodiny výtvarné výchovy užily a třeba si ideálně i při tvorbě odpočinuly.  

Francouzštinu i němčinu bych dětem ráda představila tak, že se ani jednoho nemusejí bát, oba jazyky jsou krásné a vyplatí se je učit. S angličtinou se sice neztratí opravdu skoro všude, ale já osobně stále věřím přísloví, že jsme tolikrát člověkem, kolika jazyky se domluvíme – i když jen třeba trošku.   

Kdykoliv to jde, snažím se o propojování předmětů ve smysluplný celek. Já se kromě češtiny, francouzštiny a němčiny domluvím ve světě i anglicky a trochu i italsky. Pokud to jde, ráda cestuji po světě a objevuji nejen nová místa, ale i lidi a jejich kultury.  Na světě je spoustu krásných míst, která stojí za to poznat.