Velké poděkování Spolku rodičů za spolupráci a podporu.

Naše školní družina v novém školním roce otevřela další dvě nová oddělení za plné podpory vedení školy. Před námi stál velký úkol: tato oddělení kvalitně a účelně vybavit. Díky finanční podpoře Spolku rodičů se nám to podařilo doladit natolik, že jsou plně vybavená jako oddělení ostatní. Děkujeme za společenské, konstruktivní, didaktické hry či stavebnice.

Mohlo by se zdát, že veškerá činnost Spolku, je vlastně jen finanční příspěvek dětem, ale je to jinak. Hlavní práce těchto obětavých nadšenců je získávání prostředků z dotací, grantů, sponzorských darů, což se jim mimořádně daří. Stojí to spoustu hodin práce, úsilí, nervů, které musí vynaložit. A akce,

které pořádají ve svém volném čase na naší škole, jsou báječné a mnohé už mají skvělou tradici. 

Moc bych jim přála, aby se našli rodiče, kteří by doplnili jejich řady, protože mají stejný cíl jako my, a to jsou naše děti.

Budete se divit, ale Spolek rodičů myslí i na vás, vaše starosti s dětmi. Podívejte se na jejich stránky. Naposledy pro vás připravili rodičovskou kavárnu, téma bylo „gymnázium“.

Myslím, že ostatní školy nám takovou podporu rodičů mohou jen závidět. 

Děkuji mnohokrát za všechny naše děti.

Tesařová Ivana