V pondělí všichni do školy

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milé děti, 

od pondělí 17. 5. 2021 se škola vrací do starých kolejí a její chod nebude takřka ničím omezen.

Nastoupí všichni žáci 1. stupně, 2. stupně i PT, a to bez rotace.

Rozvrh: klasický – ale Tv pouze venku, Hv bez zpěvu. Příchod žáků do školy mezi 7:40–7:55 (desinfekce rukou u vstupu). V 8:00 začátek výuky.

ŠD: kompletní provoz včetně ranní a odpolední družiny (6:30­–17:30).

ŠJ: žáci budou mít oběd automaticky přihlášen. Je nutné zkontrolovat stav konta a dostatek financí na účtu.  Do konce školního roku budeme vařit jedno jídlo. 

Kroužky: nebudeme rozjíždět 

Testování: v pondělí 17. 5. budou všichni žáci testování antigenním testem ve svých třídách (Lepu testy = ty původní = „knížečka“).

V souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 11. května 2021, s účinností od 17. 5. 2021, může škola nebo školské zařízení nahradit testování antigenními testy na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 testováním testy RT-PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2.

Na základě tohoto rozhodnutí základní školy zřizované městskou částí Praha 7 přechází od pondělí 17. května na testování testy RT-PCR na přítomnost viru SARS-CoV-2. Jedná se o šetrné a neinvazivní testy ze slin, které budou vyhodnocovány metodou PCR poolingu. V přiložených letáčcích naleznete veškeré informace ke způsobu testování.

Další informace můžete získat na webových stránkách Prahy 7: Základní školy v Praze 7 přechází na PCR testování | Praha 7

Naše škola se k testování touto metodou PCR připojí od středy 19. 5. 2021

Věříme, že školy zůstanou otevřené již napořád.

Těšíme se na Vás.

Kolektiv zaměstnanců ZŠ T. G. Masaryka