Ukončení stezky POJĎME VEN!

V průběhu měsíce března byla pro děti poblíž školy u Vltavy vytyčena stezka s hledáním stanovišť, orientací v mapě, luštěním šifer a pohybovými úkoly.

Na stezku se vydala spousta dětí a velký úspěch sklidila hlavně u těch mladších, z prvního stupně. Vrátilo se nám zpátky i nemálo fotek s úsměvy na tváři, kterými se teď můžete potěšit spolu s námi!

Součástí stezky byla i vyhlášená soutěž pro ty nejlepší z jednotlivých kategorií. Bohužel, naší hře nebylo přáno a sem tam se na stanovištích ztratila krabička s výkony dětí. Proto nakonec nebylo moc co porovnávat. Ale to nevadí! Dvě stanoviště byly zachovány, a proto bylo rozhodnuto, že diplom a malou odměnu dostane každý účastník, který oběma těmito stanovišti prošel.

Takovýchto vítězů máme tedy dohromady krásných 61!

Odměny budou předány, až se nám děti vrátí do školy. Už se na ně těšíme!

PS. Pro opozdilce, kteří by ještě stále měli zájem si stezku užít – krabičky od zmrzlin už zmizely, ale hesla, sloužící k otevření elektronické verze stanoviště, jsou stále na místě a fungují. Stačí mít s sebou mobil s internetem a online stanoviště odemknout nalezeným heslem. Stanoviště jsou tady: https://drive.google.com/drive/folders/1-Yhy8xtL6_Sf6LZvd0AgdC2-PEJVa_L5?usp=sharing