Sportovní den mládeže

V úterý 19.9.2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 7 na venkovním multifunkčním hřišti ZŠ T. G. Masaryka Praha 7 pro vybrané žáky školy. Sportovní akce TAJV v MČ Praha 7 patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Hadi“, který byl tvořen z členů Jakub Bechyně, Filip Bartoněk, Lukáš Bartoněk, Gabriela Karbanová, Ali Trio, Ondřich Přibyl, Petr Příhoda, David Pošta a Hynek Michal Tůma. Finalisté postupového turnaje v Praze 7 získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Prahy 7 nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, MČ Praha 7 aMagistrát hlavního města Prahy.

Sportovní den mládeže s TAJV v MČ Praha 7 byl zrealizován za podpory Městské části Prahy 7 a partnerů soutěže.

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz