Rekonstrukce jídelny – zpráva od p. radní

Vážení rodiče,

obracím se na Vás s aktualizací dění ohledně rekonstrukce gastroprovozu na ZŠ TGM.

Zdvižná plošina a anglický dvorek pro zajišťování dopravy jídla do jídelny v době rekonstrukce kuchyně jsou na místě, stavební přípravy jsou téměř hotové, takže dochází na samotnou rekonstrukci kuchyně a dovoz jídla externím dodavatelem. 

Ráda bych Vás tímto informovala, že na zavážení jídla od externího dodavatele přejdeme od pondělí 11.4.2022.

Během uzavření kuchyně dojde k některým omezením, na které jsem již v některém z předchozích e-mailů upozorňovala. Vzhledem ke složitosti logistiky je možný dovoz jen jednoho jídla, proto tedy po dobu rekonstrukce kuchyně nebude možná volba druhého jídla. Ještě si dovolím upozornit, že odhlašování jídla bude možné jen den předem do 14 hodin, jak již stojí v řádu školní jídelny.

Moc prosím o pochopení, shovívavost a trpělivost, je možné, že ne vše bude tak, jak jsou děti zvyklé, ne vše bude úplně klapat, než se dovoz zaběhne.

Snažili jsme se na základě referencí vybrat co nejlepšího dodavatele, zajistit všechny technické a logistické kroky tak, aby vše dobře fungovalo. Případné nesnáze budeme ve spolupráci se školou rychle řešit. Jsem si jistá, že několik měsíců nepohodlí bude vykoupeno novou skvěle vybavenou kuchyní, ve které se bude paním kuchařkám výborně vařit pro naše děti.

Uzavření kuchyně potrvá do konce školního roku a rekonstrukce bude pokračovat i přes letní prázdniny, kdy bude zároveň rekonstruována i školní jídelna.

S dovozcem jídla je domluvené zajištění jídla pro děti s dietním omezením ze zdravotních důvodů.  

Budeme dělat vše pro to, aby rekonstrukce rychle a zdárně pokračovala.

Děkuji za pochopení!

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Srdečně

Hanka Šišková

radní pro školství

Praha 7

737468730