Pojďme si zatančit!

Všechny Vás zvu k zapojení do další pohybové výzvy. Tentokrát ale nebudeme soutěžit proti sobě. Tentokrát se spojíme a společně vytvoříme nejen krásnou vzpomínku, ale také snad úsměvy na tváři všem, kteří se rozhodnou zapojit a užít si společnou zábavu.

Pojďme si zatančit!

29. 4. bude mezinárodní den tance a jako každý rok je připravena jednoduchá choreografie, kterou se může naučit úplně každý a v ten den si ji pak zatančit s ostatními. Tentokrát bude akce už podruhé uskutečněná online, a proto „společně si ji zatančit“ znamená, poslat video svého tance, které pak organizátoři zapracují mezi všechny ostatní a vytvoří z nich společné video – flashmob.

Vyzýváme Vás tedy: přemluvte co nejvíce členů rodiny, naučte se choreografii, a udělejte své taneční video také. 

Pošlete nám ho do 30. 4. (v MS Teams nebo na email jaluvkova@zstgm7.cz, jakýmkoliv způsobem – uschovna.czleteckaposta.cz, …) a já z něj udělám naše vlastní video, jak tančí ZŠ TGM 7.

A samozřejmě to své video můžete poslat i přímo organizátorům a zapojit se do toho pravého flasmobu (ale pozor, to lze jen do 20.4.!)

Tady je letošní choreografie, včetně nácviku s Markem Zelinkou (od času 2:39):

A tady je pro představu krásný flashmob z loňského ročníku:

https://www.facebook.com/Art4People/videos/flashmob-mezin%C3%A1rodn%C3%AD-den-tance-2020/264761851573820/