PÉBÉČKO – výsledky


Ve středu 13.2. a ve čtvrtek 14.2. proběhlo závěrečné hlasování v rámci projektu Pébéčko. Do hlasování se zapojilo celkem 161 dětí včetně jejich učitelů. Výsledky hlasování a také fotografie z jeho průběhu si můžete prohlédnout níže.

Veronika Šímová


PÉBÉČKO – setkání v aule

Ve středu 30. 1. proběhlo společné setkání vybraných žáků ze 3. – 9. třídy ve školní aule. Žáci zde prezentovali a obhajovali své nápady na to, co by ve škole rádi změnili nebo zlepšili. Mezi účastníky setkání proběhlo hlasování o nejlepších projektech a navrhovatelé těchto projektů je následně představili všem přítomným na jevišti. Vedení školy nyní posoudí, zda jsou navrhované projekty realizovatelné, a schválené projekty postoupí do kampaně a závěrečného hlasování ve dnech 13. – 14. 2.

Veronika Šímová