PÉBÉČKO – závěrečné hlasování

Ve středu 13.2. a ve čtvrtek 14.2. proběhne závěrečné hlasování, ve kterém žáci z 3.–9. třídy vyberou nejlepší projekt k realizaci na naší škole. Hlasování proběhne online pomocí počítačů v učebně informatiky. Každý žák bude mít k dispozici unikátní kód.

Do závěrečného hlasování postoupily následující projekty:

  • nové sportovní dresy
  • Papíromat – automat na školní potřeby
  • kachlíky v umývacích koutech
  • žaluzie do oken ve třídách
  • ekokreativní zahrada

Veronika Šímová


PÉBÉČKO – setkání v aule

Ve středu 30. 1. proběhlo společné setkání vybraných žáků ze 3. – 9. třídy ve školní aule. Žáci zde prezentovali a obhajovali své nápady na to, co by ve škole rádi změnili nebo zlepšili. Mezi účastníky setkání proběhlo hlasování o nejlepších projektech a navrhovatelé těchto projektů je následně představili všem přítomným na jevišti. Vedení školy nyní posoudí, zda jsou navrhované projekty realizovatelné, a schválené projekty postoupí do kampaně a závěrečného hlasování ve dnech 13. – 14. 2.

Veronika Šímová