Novinky na Orteňáku.

Novinky na Orteňáku (léto 21)

Vážení rodiče, milí žáci, léto je v plném běhu a pevně věřím, že po náročném školním roce odpočíváte a nabíráte síly.

Co nového ve škole a v okolí?

Od 1. 8. 2021 došlo ke změně na postu zástupce ředitele školy. Do funkce byla jmenována p. Iva Rubinsteinová Piherová.

Rekonstrukce kanceláře školy probíhá bez komplikací. Třídy v novém (východním) křídle pro žáky 1. tříd jsou již zkolaudovány a čekají pouze na doplnění nábytkem. Dětské hřiště Beruška se již také rýsuje. Současný stav si můžete prohlédnout na fotkách v přílohách.

Plánovaná rekonstrukce školní jídelny se posouvá. Začne až v prosinci 2021. MČ, která celou akci připravuje i financuje, změnila průběh. Nyní to vypadá tak, že září – listopad budeme normálně vařit i jíst jako doposud. Od prosince by měla začít rekonstrukce zázemí (gastro vybavení) a jídla nám budou dovážena. Konzumovat je budeme normálně v jídelně. 

Od 1. 8. došlo také ke změně účtu školní jídelny:

nový účet 123 – 3505450297/0100 

Stále poptáváme posily do našeho týmu: učitel/ka 1.st, vychovatelka ŠD, knihovnice. Pokud byste měli nějaký tip, budu rád, pokud předáte kontakt (rychtr @zstgm7.cz, 732 401 198).

Na závěr bych Vám všem ještě jednou rád poděkoval za uplynulý, velmi náročný, školní rok. Za Vaši trpělivost, spolupráci a podporu. Pevně věřím, že nový školní rok již bude opět klasický s minimem omezení.

S pozdravem a přáním krásného léta.

 Jan Rychtr