Mgr. Tomáš Vokáč, Ph.D., MBA

Od roku 2015 působí na pozici výkonného ředitele Mezinárodní ceny vévody v Edinburghu (DofE) v České republice. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, kde v roce 2012 získal doktorát (Ph.D.) a Edinburgh Business School (MBA) na Hariot-Watt University. Je držitelem Ceny Václava Konigsmarka a byl nominován na Cenu Jana Palacha. Je členem pracovní skupiny Wellbeing při projektu Partnerství 2030+ a členem školské rady ZŠ TGM na Praze 7. V rámci DofE zastupuje Českou republiku v mnoha pracovních skupinách a poradních orgánech globální organizace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Aktivně se věnuje tématům neformálního vzdělávání, moderním trendům ve vzdělávání mládeže a dospělých, odbornému firemnímu dobrovolnictví včetně měření jejich dopadů a přínosů. Má tři dcery.