Klub Dixie otevřen

Dobrý den, 

za NZDM Dixie YMCA Praha v pražských Holešovicích nabízíme pomoc s distanční výukou dětem na prvním stupni základních škol, které mají problémy s technickým připojením na výuku, nemají potřebné technické vybavení či doma prostor na učení, a potřebují pomoci s dovysvětlením probírané látky. 

Pomoc se odehrává v klubu Dixie na Ortenově náměstí 34 od osmé hodiny ranní do dvanácté hodiny odpoledne. Kapacitně dopoledne pojmeme za den maximálně 5 dětí, abychom dodržovali hygienická opatření (3R). 

K dispozici v klubu bude sociální pracovník, který pomůže s technickou podporou a pomůže s probíranou látkou, dbáme také na pitný režim dětí. 

Prosíme o šíření informace, aby se dostala dětem, kterým by toto doučování mohlo pomoci. 

Nadále pomáháme dětem i v odpoledních hodinách se školní přípravou. 

V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit. 

Kontakt: 737 872 116 

S pozdravem,

Kateřina Kastnerová, DiS. 
vedoucí klubu Dixie
YMCA Praha

Ortenovo náměstí 34, Praha 7, 170 00
737 872 116
kastnerova@praha.ymca.cz