Jazykový zájezd do Londýna

Ve dnech 29. 4. až 3. 5. navštívily děti převážně z druhého stupně Londýn. Během náročné cesty jsme úspěšně překonali pasovou kontrolu i kanál La Manche a po výstupu z autobusu se vrhli do víru velkoměsta. Během tří dnů jsme poznali nejvýznamnější turistické a architektonické milníky metropole, ale také své spolužáky z jiných ročníků a otestovali jazykové kompetence v reálných situacích. Bylo třeba zodpovídat zvídavé otázky celníků, nakupovat v Primarku nebo konverzovat v hostitelských rodinách, kde jsme byli ubytovaní. Z pár drobných zádrhelů jsme se poučili a do Prahy jsme se vrátili bohatší o důležité zkušenosti i zážitky, které si budeme dlouho pamatovat. Za učitelský doprovod i vedení školy děkujeme všem zúčastněným i jejich rodičům za výbornou spolupráci a podporu!