Aktuality k naší jídelně

Informace o naší školní jídelně.

Kdy začneme vařit? Oslovuje Vás zprostředkovaně p. radní Hanka Šišková.

Vážení rodiče,

Opět se na Vás obracím s aktuálními informacemi k rekonstrukci gastroprovozu na ZŠ TGM.

I přes náročnost stavby a lehká zdržení během léta a začátku podzimu, mezi které patřilo například vyplavení stavby v suterénu přívalovým deštěm, spěje stavba k úspěšnému završení.

Stavba pokračuje velmi rychle a všechny potřebné gastro stroje a vybavení jsou podle dodávající firmy připraveny k instalaci ve chvíli dokončení stavebních prací. Kolaudace je stanovena na poslední týden v říjnu, kdy také proběhne zaučení paní kuchařek na novém moderním vybavení kuchyně. Samotný začátek vaření v nové kuchyni pro děti je stanoven na 1.listopad.

Ještě cca týden bude v plném provozu kuchyně k dispozici kuchař z firmy dodávající gastrozařízení, kdyby paní kuchařky potřebovaly pomoc s novými stroji.

Opravená jídelna již funguje od září, dalším a posledním krokem po dokončení kuchyně bude vybavení jídelny novým pěkným nábytkem, ke kterému dojde během podzimu.

Ráda bych Vám všem velmi poděkovala za Vaše pochopení a trpělivost během celé rekonstrukce.

Jsem moc ráda, že už jsme téměř na konci tohoto náročného úkolu. Všichni se moc těšíme, že se paním kuchařkám bude v nové kuchyni skvěle vařit, že bude opět k dispozici výběr ze dvou jídel a hlavně že dětem bude moc chutnat.

Ještě jednou všem děkuji a těším se, až budu moci napsat poslední e-mail ohledně této rekonstrukce s informací, že máme hotovo.

Srdečně

Hanka Šišková

Radní pro školství

Praha 7

737468730